UK | EN
ТзОВ ВТП “Всесмак” - гуртова торгівля маслами, спредами, сирами
Будьте уважними до Вашого здоров'я - купуйте якісне!
Головна - Навіть позначка держстандарту не гарантує якість вершкового продукту!

Навіть позначка держстандарту не гарантує якість вершкового продукту!

Справжнє вершкове масло має мати жирність від 72 до 82%. Залежно від масової частки жиру, масло розподіляється на групи: масло вершкове екстра; масло вершкове селянське; масло вершкове бутербродне; масло топлене. Справжнє масло має відповідати таким критеріям:

- смак і запах - чисті, без сторонніх присмаків і запахів, характерні для вершкового масла, з присмаком пастеризованих вершків або без нього;

- консистенція - однорідна, пластична, щільна;

- поверхня на розрізі - слабо-блискуча і суха на вигляд або з наявністю поодиноких дрібних крапель вологи;

- колір - однорідний по всій масі, від білого до жовтого.

Хоч би як ви пильнували, купуючи заводське вершкове масло, гарантії, що воно є дійсно натуральним, немає. Крім спеціальної лабораторії, перевірити, чи містить воно рослинні жири й емульгатори, кожен може вдома.

Налийте у прозору склянку або банку гарячу воду, потім додайте до неї одну ложку купленого в магазині вершкового масла. Розмішайте масло у воді до повного розчинення.

Якщо масло цілком розчинилося у воді і вода набула білого відтінку - вершкове масло якісне і не містить рослинних жирів.

Якщо ж після того, як ви розмішали масло у воді, на стінки і на дно склянки (банки) випав осад - масло не якісне. Воно містить рослинні білки і жири.

Яка з цього користь? Принаймні будете знати, чи слід довіряти обраному вами виробнику, чи краще віддати перевагу іншому.

Продукцiя


Партнери