UK | EN
ТзОВ ВТП “Всесмак” - гуртова торгівля маслами, спредами, сирами
Будьте уважними до Вашого здоров'я - купуйте якісне!
Головна - Про “Всесмак”

Про “Всесмак”

ТзОВ ВТП “Всесмак” – молочна компанія, що динамічно розвивається та є лідером ринку вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей і сиру на Західній Україні.

Компанія є гравцем міжнародного ринку, адже наша продукція експортується в Польщу

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва компанії. Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.

На сьогодні «Всесмак» успішно реалізовує продукцію на території  Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської і Рівненської областей. Високий рівень професіоналізму працівників «Всесмак Плюс», знання особливостей ринку та бажання бути завжди на крок попереду гостинно відкриває двері до співпраці клієнтам  та виробникам.

«Всесмак» спеціалізується на дистрибуції продуктів харчування: масла, спредів, сиру. Ми співпрацюємо з більш як 3 000 клієнтів. Швидке та якісне обслуговування торгова команда, яка контролює всі етапи співпраці, від створення замовлення до його доставки клієнту.

Продукцiя


Партнери